Menu:

Nášlapy na schody z Vopi

Postavili jste si patrový dům a rádi byste zachovali co nejdéle schodiště v jeho nejnovějším designu? Chraňte jej prostřednictvím nášlapů na schody, které představují zvláštní typ koberce. Ke schodišti jsou nášlapy na schody připevněny pomocí samolepící pásky. Pomocí nášlapů na schody můžete zabránit opotřebení schodů i chránit Vás i Vaše nejbližší před nechtěným podklouznutím a následným zraněním. K ochraně schodů přispívá také lemované obšití.

Nášlapy na schody jsou opatřeny také pevnou hranou, která slouží i k dokonalému tvaru. Nášlapy na schody jsou snadno čistitelné za pomoci měkkého kartáčku s mýdlem nebo pracím práškem. Elegantnost Vaším schodům dodají například nášlapy na schody Amsterdam, který je nabízen hned v několika barevných provedeních. Navíc je obšitý chemlonem a opatřen plastovou lištou v části ohybu koberce. Velikost tohoto nášlapného koberce činí 65x28 cm a je vyroben ze stoprocentního polypropylenu. Detailnější představu o tomto nášlapném koberci získáte pomocí této webové adresy www.vopi.cz.

Do moderně zařízených domácností skvěle padnou koberce na schody Birmingham, který je nejnovějším modelem v nabídkovém katalogu společnosti Vopi. Ke schodišťovým nášlapům Birmingham společnost Vopi nabízí ke koupi ve stejné barvě také kusové koberce. Velmi žádaný je tento koberec zejména v červené barvě. Upřednostňujete-li raději půlkruhové tvary nášlapných koberců, pak Vás určitě zaujme nabídka Eton koberců na schody. Ty si můžete objednat v tmavě modré, oranžové, černé, světle modré, béžové, zelené, hnědé i v mnoha jiných barvách. 

26. 03. 2015