Menu:

Podlahy Wood Powder

Také už vás nebaví vaše podlaha v obývacím pokoji a sníte o změně? Ke změně vás může samozřejmě dovést také nutnost – vaše současná podlaha vám zkrátka dosloužila a je třeba ji vyměnit za novou. Chcete se vyhnout tomu, abyste investovali do nové podlahy a za pár let museli kupovat zase novou? V tom případě si vyberte podlahovou krytinu, která nabízí extrémní odolnost. Taková podlaha vám při správně údržbě může vydržet snad na vždy. Rozhodně se tak do extrémně odolných podlahových krytin vyplatí investovat své finance. Rádi vám představíme nejnovější typ podlahové krytiny, která vyniká právě svou odolností, ale má i další výhody.

Na mysli máme podlahy Wood Powder. Ty řadíme mezi kvalitní podlahy s celou řadou unikátních vlastností. Výhodou je, že povrchy Wood Powder jsou použitelné nejen pro podlahy, ale aplikovat je můžete i na stěny. Podlahy Wood Powder patří k těm nejprodávanějším vůbec, protože vám poskytují doživotní záruku na otěr. Jistě vás také zaujme jejich originální 3D struktura a nadčasové dekory, které se hodí do všech moderních domů a bytů, ale i do kanceláří a dalších komerčních prostor. Vybrat si můžete hned z několika základních typů – NB 400 Nadura, NP 300 Nadura a HD 300 Lidura. Poslední zmiňovaný typ je vlastně speciální dřevěnou podlahou s výjimečnými vlastnostmi.

Chcete se o podlahách Wood Powder dozvědět další užitečné informace? Najdete je na internetové adrese http://www.meister-podlahy.cz/wood-powder/. Tuto webovou stránku provozuje společnost Meister podlahy, ve které se již řadu let věnují výrobě a prodeji těch nejluxusnějších podlah u nás. Kromě informací o jednotlivých typech nabízených podlahových krytin najdete na výše zmíněném webu také dostatečný informační servis pro zákazníky. Online si můžete prohlédnout také virtuální studio nebo showroom. 

30. 01. 2015