Menu:

Podlahy Plzeň

Uvažujete o rekonstrukci Vašeho domova nebo stavíte dům a rádi byste si pořídili kvalitní podlahu? S výběrem Vám může pomoci společnost Keramika Soukup. V nabídkovém katalogu této společnosti najdete tři značky podlah a to Rooms, Kronotex a Quick – Step. Podlahy Rooms se vyznačují těmi nejlepšími vlastnostmi. Podlahy Rooms představují podlahu vytvořenou z laminátových podlah. Vybrat si můžete až ze třiceti dekorů. V nabídce najdete například bukové 3 - parkety nebo podlahu z ušlechtilého dubu v provedení slepých prken. Zákazníci si pochvalují tento typ podlahy zejména díky jejich matnému provedení, který připomíná skutečné dřevo. Podlahy Rooms si chválí také hospodyňky, neboť jsou velmi dobře udržovatelné. Podlahy Rooms si můžete vybrat ze čtyř typů. 

Přitom se jedná o typ penthouse 12 mm, studio 8 mm, suite 8 mm a loft 10 mm. Podlahu Plzeň Rooms typu Studio 8 mm je možné pořídit v imitaci jasanu, ořechu, buku, javoru, přírodního jilmu, jilmu, světlého běleného dubu, hnědého běleného dubu, bílé hrušně a přírodního dubu.

Podlahy Quick – Step jsou vyrobeny taktéž z kvalitního materiálu a slibují také mnohaletou životnost. Podlahy Quick – Step jsou velmi odolné proti opotřebení, poškrábání a skvrnám. Podlahy Quick – Step lze pořídit jako laminátové, dřevěné nebo vinylové podlahy. Poslední jmenovaný typ podlah Kronotex je vyhotoven z přírodních, obnovitelných surovin. Díky jejím jedinečným vlastnostem, které zaručují nehořlavost a odolnost proti žáru z cigaret, je možné je položit také tam, kde se kouří. Konkrétní nabídku si můžete prohlédnout na této webové adrese: www.keramikasoukup.cz. Podlahy Keramiky Soukup sebou přináší řadu předností, které Vám obyčejné koberce nemohou zaručit.

22. 05. 2014