Menu:

Přírodní linoleum místo neforemného koberce

Rekonstruujete byt a rádi byste si nechali do chodby položit kvalitní přírodní linoleum? Kupte si jej ještě dnes u německé firmy Meister.cz za výhodnou cenu. Její nabídkový katalog si můžete prohlédnout na této webové adrese www.meister-podlahy.cz

Přírodní linoleum se dnes vrací na přední příčky podlahových hitparád. Pro svůj ojedinělý design je možné přírodní linoleum nechat položit, jak do prostor moderních interiérů v kancelářích, tak v elegantně zařízených domácnostech. Přírodní linoleum neboli marmoleum je vhodné také pro lékařská zařízení, nemocnice i prostory s vysokými nároky na bezprašné prostředí.

Přírodní linoleum je vyráběno ze směsi lněného oleje a korkové drti, kterou drží pohromadě jutová síť. Lněný olej se získává z lněných semen. Lněný olej se přemění přívodem kyslíku na lněnoolejnou fermež, která se smíchá s přírodními pryskyřicemi, vápennou a dřevěnou moučkou. Poté se zahřátá směs nalisuje na osnovu a nechá se důkladně uschnout. Přírodní linoleum je tedy možné skutečně považovat za přírodní a ekologický výrobek. Přírodní linoleum se může pokládat také na podklady s kontrolovaným teplovodním podlahovým topením. Přírodní linoleum je dostatečně odolné také vůči pohybu měkkých normovaných koleček židlí. Přírodní linoleum můžete položit také tam, kde si hrají často děti. K dalším přednostem přírodního linolea patří odolnost vůči skvrnám. Je světlostálé a antibakteriální.

Německá společnost Meister vyrábí kolekci přírodního linolea LID 300 S Puro, která je vybavena mimo jiné také korkovým protihlukovým kašírováním o tloušťce 1 mm. Přírodní linoleum se tak stane ve Vaší domácnosti nejen nepřehlédnutelným módním doplňkem, ale také kvalitní dlouholetou pokrývkou podlahy.

31. 01. 2017